دلتنگی

شب است و من خسته تر از سیاهی شب اکنون به تو فکر می کنم. سپاهیان بی پناه خفته اند و غیر و من جغد سرگردان، کسی در دل شب نجوای سر نمی دهد. آرام و بی صدا، سکوت شب را فقط سلاح کلمات از هم می درد و خش خش ناخواسته یی را به وجود می آورد.

عزیز من سلام

اکنون پس از نزدیک به ده سال دوباره شبی یافته ام که در آن از شب های یاد کنم که فقط به تو فکر می کردم. به آن روزگاری که من دانش آموز بودم و دانش می آموختم تا روزی به کمک آن بستری بگسترانم به وسعت رویاهای مان. آن شب های که سیاهی آن ما را می ترساند؛ اکنون به سان رویای درآمده که به شدت دست نیافتنی است. آن دم که در دل شب شوق وصال ات می کردم، سد راه من تنها تاریکی بود که از ان می هراسیدم، تاریکی که تا هنوز هم نسبت به ان هراس دارم. با ان که بزرگتر شده ام اما تاریکی همراه من است، در کنار شب ها قسمتی از روزهایم را نیز فرا گرفته است.

تاریکی این روزها ترسناک تر شده. خیلی از ان می ترسم. می دانی؟! بارها برایت گفته ام که از تنها چیزی که می ترسم تاریکی است؛ همان سناریوی همیشگی که وصال تو را ناممکن می ساخت، این روزها دوباره در سینمای زندگی ام به نمایش در آمده است.

اکنون که به آن زمان فکر می کنم، فقط آهی می کشم و حسرتی ناخواسته ی در سراسر سرزمین وجودم مستولی می شود که ای کاش زمان ان دم می ایستاد و مرا به این ایستگاه پیاده نمی کرد. 24 ایستگاه زندگی را پشت سر گذاشتم، جز خستگی اکنون چیزی دیگری در کوله بار ندارم. مسیر درازی را پیموده ام، میسری که ناخواسته انتخاب شد و من بدون آن که بدانم منزل مقصود کجاست در پی آن دویدم تا به ایستگاه کنونی رسیدم.

خیلی خسته ام نازنین! نمی دانم چند ایستگاه دیگر تا پیاده شدن مانده است ولی خیلی دوست دارم زودتر پیاده شوم، از مسافران و همسفران این جاده به شدت دلم گرفته است. شوق وصال تو هم؛ دیگر حتا در مخیله ام نمی گنجد. تو آب شدی و رفتی تو زمین و من را با عطش تشنگی همیشگی به دنبال ات کشاندی.

بگو چه زمانی پیاده شوم نازنین، سفر من چه زمانی به پایان می رسد؟ من که نمی خواهم دیگر ادامه بدهم، 24 بهار و زمستان را آزموده ام و هیچ چیز برایم تازگی ندارد، لطفا فرمان ایست بده تا به سرمنزل ات پیاده شوم و در کنارت چادر پهن کنم.

منتظر دستورم!!!!!!!!!!!!!!

 

/ 3 نظر / 57 بازدید
تينا

سلام وبلاگ زيبايي داري حتما بيا و تو سايت زير ثبتش کن تا من و بازديد کنند هاي ديگه بتونيم هر روز بهت سر بزنيم.محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.

سيما

دستور صادر شد آرش جونم مي توني بپري

رضا بهنام

آرش گرامي أين قدر غصه نخور همه چي حل ميشه. من به اندازه تمام دنيا دوستت دارم مهربان من نگران نباش